Kurumsal

Vizyon & Misyon

Şirket vizyonu aydınlatma sektöründe çözüm üreten bir şirket olarak geleceğin teknolojisini yaratarak uzun ömürlü, sürdürülebilir, yüksek verimli ürünler geliştirmek, bu çözümleri sağlanacak hizmet paketleri ile müşterilerine ulaştırmak, bu süreci yönetirken kazandığı bilgi ve deneyimi sektörün bilgi havuzunda paylaşacak altyapıyı oluşturmaktır.

Şirket misyonu ışığın herkes için yaşamsal önemine inanarak, daha iyi bir yaşam kalitesi için insanlara düşük enerji tüketimi, yüksek enerji verimliliği ve uzun ömürlü LED aydınlatma konforu sağlamaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için Fiberli® markası ile 2000’li yılların başından bu yana müşterilerine yüksek teknoloji ürünü ve mükemmel kalitede LED aydınlatma çözümleri sunmaktadır. Şirketin uzun vadeli hedefi, Türkiye LED aydınlatma pazarında Fiberli® markası ile, 10 yıl içinde, standartları belirleyen pazar lideri konumuna gelmektir.

PSL Elektronik ailesi gerçekleştirdiği her iş için aşağıdaki değerleri benimser.

Bütünlük; Güven duyulan bir kurum olarak her şeyden önce dürüst ve adiliz. Açık sözlüyüz ve sözümüzün arkasındayız.

Saygı; İnsanların, toplumun ve kaynakların iyiliği ve güvenliğini gerçekten önemsiyoruz, onlara dikkat ve özenle davranıyor, güven ve açıklık gösteriyoruz.

Mükemmeliyet; Her defasında daha üstün sonuçlar bekliyor ve gerçekleştiriyoruz, Daha fazla iyileştirebilmek için yeni yöntemler öğrenmemize yardımcı olacak geri bildirimleri mutlaka paylaşıyoruz.

Ekip çalışması; Birlikte çalışmanın en iyi sonuçların başarılmasına olanak sağlayacağına inanırız. Bizler iyi mesai arkadaşlarıyız; ortak başarımız için çok çalışırız, birbirimizi destekleriz, farklılıklarımıza ve gayretlerimize değer veririz.

Sorumluluk; Bize güvenebilirsiniz. Harekete geçeriz, sonuç odaklıyızdır ve kendimizi sorumlu tutarız. Taahhütlerimizi yerine getiririz ve pes etmeyiz. PSL ELEKTRONİK Fiberli® markası ile 2000’li yılların başından bu yana müşterilerine yüksek teknoloji ürünü ve mükemmel kalitede LED aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki ihtiyaçları teknolojik gelişmeler çerçevesinde yorumlayarak, müşterilerimizin beklentilerine uygun en doğru aydınlatma çözümünü doğaya duyarlı şekilde sunmak ve özgün tasarımlarımızla aydınlatma sektöründeki öncülüğümüzü sürdürerek FİBERLİ markamızı çağdaş kılma idealimizle LED’li aydınlatma projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

LED’li Aydınlatma Sektöründe müşterilerimizin beklentilerine en uygun proje çözümünü sunma idealiyle, tüm proje değerlendirmelerimiz – Ar&Ge tasarımlarımız – ürünleştirme süreçlerimiz – mühendislik proje çalışmalarımız – saha uygulamalarımız ve diğer destek faaliyetlerimizi gerçekleştirme yolculuğumuzda:

•Aydınlatma sektöründe geleceğin teknolojisini yaratmak için çalışıyoruz.
•Yüksek verimli ve uzun ömürlü hizmet paketlerimizi sektörümüze sunuyoruz.
•Bilgi ve deneyimlerimizi sektörümüzle paylaşarak, rakiplerimizle etkileşimimizi sürdürerek rekabet içinde olmaya ve rekabet üstü kalmaya özen gösteriyoruz.
•Dünyamızda yaşam kalitesinin gelişimi için doğaya duyarlı çalışmalar yürüterek, aydınlatma sektöründe enerjinin yönetimi ve verimi için Yeşil Teknoloji başlığı altında yoğun araştırmalar yapıyoruz.
•“Enerjini Koru” mottomuz temellerinde şekillenen çalışmalarımızda, enerji alanında sürdürülebilir uzun ömürlü ürün gamımızı dizayn ediyoruz.
•FİBERLİ Işık Akademimizde yürüttüğümüz çalışmalarımızla, markamızın pazardaki güçlü ve dinamik kimliğinin gelişimi için paydaşlarımızla birlikte planlı iç ve dış eğitim organizasyonları gerçekleştirerek, insana yatırım yapıyor ve iş gücü sermayemizi arttırmaya çalışıyoruz.
•Çalışma hayatını sadece belirli bir mesai süresi içerisinde üretmek olarak değerlendirmeyip; toplumsal bir gelişim, dönüşüm ve üretim süreci olarak değerlendiriyoruz.

Logomuz

NEDEN KUTUP AYISI?

Hepimizin bildiği gibi: Uçsuz bucaksız buzullarla kaplı alanlarda yaşayan kutup ayıları, beyaz ve kalın kürkleriyle soğuktan korunur. Aslında kutup ayılarının derisi siyahtır ve şeffaf kürkle kaplıdır.

Sahip oldukları bu özel kürkün tüyleri, fiber optik özelliği sebebiyle güneşten aldığı ışığı derinin siyah pigmentlerine taşıyarak ısıya dönüştürür. Isıya dönüşen ışık, kürkün ısı izolasyonu ile de enerji verimliliği sağlar.

İşletmemizin de tasarımlarını teknoloji ve doğanın mükemmel uyumu temellerinde şekillendirme vizyonumuzu “Kutup Ayılarının” temsil ettiği inancıyla logomuzu tasarladık.

Sürdürülebilirlik

YEŞİL TEKNOLOJİ Fiberli markası enerji verimliliğini ve sürdürülebilir çevreyi kendisine ilke edinmiştir. Doğaya ve yaşama olan saygısı gereği, üretiminde ROHS belgeli tamamen kurşunsuz malzemeleri kullanmayı tercih etmektedir. Araştırma sonuçları ile yüksek verimli ürünleri sayesinde enerji tasarrufu sağladığı ve tonlarca CO2 salınımını engellediği kanıtlanmıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR ENERJİ İÇİN “ENERJİNİ KORU”

Fiberli, sürdürülebilir bir gelecek için enerjinin verimli kullanımı bulunduğu her platformda dile getirmektedir. Doğaya ve yaşama saygıyı her seviyede içselleştiren markamızın en önemli söylemlerinden birisi “Enerjini Koru" dur. Antalyaspor Bisiklet Takımının ana sponsoru olarak sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olduğunu anlatmayı kendisine misyon edinmiştir. Bisiklet takımımız her yarışında "Enerjini Koru / Save Your Energy" sloganı ve #enerjinikoru / #saveyourenergy hashtagleri ile yaşanılabilir bir dünya için pedallıyor.

Fiberli Light Academy

Türkiye aydınlatma sektöründeki 5 büyük üretim ve istihdam kapasitesinden biri olan Fiberli, 150 kişilik konferans salonu ile sektörünün ve bölgesinin aydınlatma bilgi birikimine katkı sunmaktadır. Müşterilerine, sektörüne ve bölgedeki eğitim kurumlarına katma değer sağlayan Fiberli Light Academy 2018 yılı içinde kapılarını açmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Fiberli Light Academy yıllık etkinlik programına çok yakında Fiberli web sitesi üzerinden ulaşılabilecektir.