Kurumsal

Ar-Ge Merkezi

Sektörümüzde, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylı olan Ar-Ge merkezimizle aydınlatma alanında sürdürdüğümüz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veriyoruz. Bu sebeple yıllık gelirimizin %5’ini araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayırarak, doğaya duyarlı ve yenilenebilir enerji alanında verimli aydınlatma ürünlerini pazara sunmaya yönelik çalışmalara odaklanıyoruz.

Eğitimli ekibimizle birlikte LED’li aydınlatma sektöründe uluslararası rekabetin yenilikçi yüzü olan FİBERLİ markamızın ürün gamına ilişkin tasarım faaliyetlerimizi sürdürürken; Ürün Geliştirme ekibimizle de mevcut tasarımlarımızın revizyonlarını gerçekleştirerek mevcut ürün gamımızın modern teknolojiye uygun olarak geliştirilmesi için ürün geliştirme çalışmalarımızı Ar-Ge Merkezinden farklı bir fonksiyon olarak yönetiyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri, toplumsal sorumluluklarımız kapsamında yorumlayarak; LED’li aydınlatma alanındaki çeyrek asırlık uzmanlığımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli proje çözümünü sunma yolculuğumuzu, çağdaş normlarda yerine getirmek için çalışmalarımızı hiç durmaksızın sürdürüyoruz.