Kurumsal

İnsan Kaynakları Politikası

İşletmemiz, aydınlatma sektöründeki çeyrek asrı aşan birikimini, günümüz teknolojisinin imkanlarıyla harmanlayarak, yeni değerler üretme çabasındaki insan kaynağına istihdam fırsatları sunar. İşletmenin sahip olduğu insan sermayesinin gelişimi, çeşitli öğrenme ve uygula programlarıyla teşvik edilerek işletme içinde sürdürülebilir bir gelişim kültürünün etkinliği sağlanır.

Ailemizin yaş ortalaması baz alındığında aydınlatma sektörünün genç ve dinamik yüzü olarak tasvir edebileceğimiz ekiplerimizle birlikte, iç ve dış müşteri memnuniyeti odağındaki etik çalışmalarımızı sürdürerek, işçi ve çevre sağlığı - güvenliği tedbirlerine uygun ideal çalışma alanları oluşturma yönünde adımlar atılır.

Birlikte başarma motivasyonu ile değerler üretebilmek ve üretme kültürümüzü sürdürülebilir kılacak inovatif yaklaşımlarla iş yapış biçimimizi modernize edebilmek değerler felsefesinin temellerini oluşturur. PSL Elektronik felsefesine uyum sağlayabilecek nitelikli iş gücünü işletmeye kazandırmak ve insan sermayesinin günümüz koşullarında etkinliğinin arttırılmasını sağlayarak, iç müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutabilmek insan kaynakları politikamızın odağıdır. Belirlenen hedeflere yönelik işletme kaynaklarının verimini teşvik etme yönündeki faaliyetlerimizle, özgün yönümüz olan değerli insan geliştirmek kaynağımızın, katılımcı kültür içinde aktif rol üstlenebilmesini sağlama amaçlı çalışmalarımızı modern insan kaynakları disipliniyle ele alarak, PSL Elektronik felsefesinin çağdaşlık idealidir.

Ekibimizde yer almak isteyen adaylar [email protected] adresinden İnsan Kaynakları ekibimizle iletişim kurabilirler.

Açık iş fırsatları için aşağıdaki linki tıklayınız:
Açık iş ilanları