KAPAT
KAPAT
KAPAT

LEDCell / LCP

 • P
 • W
 • C
 • P

  ÜRÜN & GÜÇ SEÇENEKLERİ

  ÜRÜN ADI IŞIK RENGİ ÇALIŞMA VOLTAJI GÜÇ (W) LED ARALIĞI ISIK AKISI PCB ÖLÇÜSÜ null
  LEDCell Panel RGB 5V DC - 20 - 320X320
  LEDCell Panel RGB 24V DC - 24 - 286X575
  LEDCell 20 RGB 5V DC - 50 - -
  LEDCell 30 RGB 5V DC - 33 - -

  Elektromekanik Özellikler

  • IC kontrolü
  • Minimum 8mm/piksel görseli

 • C

  IŞIK SEÇENEKLERİ

  WW:Sıcak Beyaz 3000K R:Kirmizi 625nm RGB
  NW:Doğal Beyaz 4000K G:Yesil 525nm RGBW
  CW:Soğuk Beyaz 6500K B:Mavi 465nm RGBA
  A:Amber 590nm

  *Opsiyonel olarak farkli renklerde yapilabilir.

 • LEDCell Panel 5V:

  - Iç mekanlarda kullanilmaktadir. - Çalisma gerilimi 5V’dur. - Projeye göre uygulama ve montaj seçenekleri mevcuttur. - Led araliklari 2 cm dir. - Matrix pcb 320mm X 320mm ölçülerinde üretilmektedir.

 • LEDCell 20:

  - 1 metrede 20 piksel olacak sekilde tasarlanmistir. - Ürün çalisma gerilimi 5 V dur. - Her led arasindaki mesafe 5 cm dir. - Her ledde bölünebilme özelligine sahiptir. - Bu ürünle birlikte kullanilabilecek profil ise derin kasali profillerdir. Bu profillere örnek LLI, LLW2, LLU’dur. - Dis mekan ya da iç mekan seçenekleri mevcuttur. - Projeye göre istenilen ölçülerde üretim yapilabilir.

 • LEDCell Pixel Bar:

  Iç mekanlarda 30mm-70mm /pixel çözünürlük araligindaki uygulamalarda, 16mm genisliginde ve 40cm uzunlugunda FR4 PCB seritler üzerine monte edilerek kullanilir. Seritler birlestirilerek 5 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanilabilir. Bu yapi ayni zamanda tüm LLS, LLK ve LLU profilleri ile kullanilabilir. Bu profillerin birlestirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Polimer kaplama ile dis mekan kullanimina uygun hale getirilir.

 • LEDCell Pixel Tube:

  Iç ve dis mekanda esnek yapi olusturmak için 30mm-70mm/pixel çözünürlük araligindaki uygulamalarda 8 mm genisliginde ve 40cm uzunlugunda FR4 PCB seritler üzerine monte edilerek kullanilir. Bu seritler birlestirilerek 4 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanilabilir. Bu yapi dis çapi 10mm olan seffaf veya difüze polikarbon tüplere yerlestirilerek 1 metrelik çapa kadar esneyebilen seritlerin birlestirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Tüpte kullanilan silikon kapaklar, ürünü dis mekan kullanimina uygun kilar.

 • LEDCell Panel 24V:

  - Iç mekanlarda kullanilmaktadir. - Çalisma gerilimi 24 V dur. - Projeye göre uygulama ve montaj seçenekleri mevcuttur. - Led araliklari 2,4 cm dir. - 18 bloklu matrix pcbsi 18 ayri parçaya bölünebilir ve bu parçalar ayri ayri kullanilabilir. - 18 bloklu matrix pcbsinde 288 adet led mevcuttur ve her blokta 16 adet led bulunmaktadir. - 18 bloklu matrix ölçüleri 286mm X 575mm ölçülerine sahiptir. 1 blok ölçüleri ise 95mm X 95mm ölçüsündedir.

 • LEDCell 30:

  - 1 metrede 30 piksel olacak sekilde tasarlanmistir. - Ürün çalisma gerilimi 5 V dur. - Her led arasindaki mesafe 3,33 cm dir. - Her bir led bölünebilme özelligine sahiptir. - Bu ürünle birlikte kullanilabilecek profil ise derin kasali profillerdir. Bu profillere örnek LLI, LLW2, LLU’dur. - Dis mekan ve iç mekan seçenekleri mevcuttur. - Projeye göre istenilen ölçülerde üretim yapilabilir.


  Iç ve dis mekanda esnek yapi olusturmak için 30mm-70mm /pixel çözünürlük araligindaki uygulamalarda 8 mm genisliginde ve 40cm uzunlugunda FR4 PCB seritler üzerine monte edilerek kullanilir. Bu seritler birlestirilerek 4 metreye kadar tek taraftan besleme ile kullanilabilir. Bu yapi dis çapi 10mm olan seffaf veya difüze polikarbon tüplere yerlestirilerek 1 metrelik çapa kadar esneyebilen seritlerin birlestirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir. Tüpte kullanilan silikon kapaklar, ürünü dis mekan kullanimina uygun kilar.

 • LEDCell Pixel Chain:

  70mm’ den daha uzun pixel araliklarinda; 30mm boyunda,16mm veya 8mm genisligindeki FR4 PCB ile olusturulan pixellerden meydana gelmektedir. Bu yapilarin çözünürlügünü pixeller arasinda kullanilan kablonun uzunlugu belirler. Bu yapilarin 16mm enindeki pixelleri LLS, LLK ve LLU profilleri ile kullanilir. 8mm enindeki pixelleri ise, dis çapi 10mm olan seffaf veya difüze polikarbon tüplere yerlestirilerek kullanilir. Yine bu yapilarin birlestirilmesi ile istenilen ebatlarda video, grafik ve animasyon panelleri üretilir.

 • SİSTEM ÖZELLİKLERİ

  LEDCell sistemi hizli, akilci ve esdegeri sistemlere göre çok daha ekonomiktir. Yüksek tümlestirme teknigi ile merkezi islemcinin LED ürününün içine konmasi sonucu olusturulan ürün, önceki nesil RGB sistemlerinin pahali agir külfetli elektronik kalabaligini tamamen elimine etmektedir. Basit ve zarif boyutlarda tasarima olanak sunmaktadir. Istenilen çözünürlükler için esnek olarak tasarlanan array üniteleri, 1cm pixel araligindan baslayan çözünürlüklere kadar inebilmekte, bu da görüntü kalitesini artirmaktadir.

  Yüksek kaliteli RGB LED chipleri ile donatilmis, PLCC kiliftaki Akilli LED içerisinde bulunan 1.2 Mhz lik islemci ile tüm verilerin dakiklikle islenmesini, bunun disindaki verilerin diger ledlere iletilmesini saglar. Sabit Akim Sürücü Teknigi ile ledler dogru akim siddetleri ile sürülerek LED ömrü güvenlik altina alinir. Tümlesik Islemci ve Islemci Içi LDO sayesinde, hiçbir ekstra komponente ihtiyaç duymaz. IP67 koruma sinifina uygun LED array yapisi ve yine IP67 dis kasasi, sisteminizi dis ortamlarda çalisirken, hava sartlarinin olumsuzluklarina karsi iki kere koruma saglar. Verilen yazilim ile kullanici kolayca sovlar hazirlayabilir, sistemi kontrol edebilir.

  Hazir sovlarin, SD kartlara yüklenerek kontrol cihazina verilmesi sayesinde tamamen kendi kendine, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan çalisabilir. Animasyon ve sov amaçli kullanimlar için esnek bir çözümdür.

  ÇÖZÜNÜRLÜK

  En yüksek çözünürlük 8mm/pixel, en düsük 300mm/pixeldir.

  VERI AKTARIMI

  SD CARD - Opsiyonel olarak Video / VGA / LAN RJ45 / HDMI / WI-FI PLCC 5050 R,G,B yüksek parlaklikta LED chipi + Tümlesik programlanmis

  ADRESLEME

  - Iç CPU ile otomatik adresleme ve haritalama özelligi - Kendi içerisindeki sabit akim kaynagi ile LED sürüsü - 1.677.216 renk seçenegi - 256 Gri seviyesi belirleme - 32 adim parlaklik kontrolu - Sinyal dogrulamasi otomatik - Kendi içersinde 1.2 Mhz islemci hizi - 15 MHz maksimum data hizini algilama ve icra etme - Data sinyalini faz çevirmeli kilit ile yeniden yapilandirma ve 1Mhz hizda 1000 adet LED ile transfer olanagi - SMD yapisi ile darbe ve zor sartlarda çalismaya uygun fiziksel yapi - Tamamen tümlestirilmis yapisi ile ekstra elektronik komponente ihtiyaç duymaz. Kolayca büyütülüp küçültülebilen sistem yapisina sahiptir.

  ARRAY YAPISI

  Standart olarak IP44, opsiyonel olarak IP65 koruma sinifinda, dis ortamda çalismaya uygun -20°C, +55°C ve ortam Sicakliginda %90 bagil nemde çalisabilir.

  KONTROL SISTEMI

  PC bazli, minimum 1Ghz islemcili, 256 Mb Ram, 1GB hard disk, VGA ekran kartli, ethernet port destegi ve smart kart yazici.

  KONTROL CIHAZI

  Her bir kontrol cihazi 2422 adet led sürme kapasitesinde olup, ethernet baglantisi ile kaskad baglantida 196.000 led ünitesinin sürülmesine olanak tanir. Yapilan animasyon ve sovlar istenirse bilgisayar yardimi ile ya da yüklenmis SD hafiza üniteleri ile kontrol cihazina aktarilabilmektedir.

  YARDIMCI YAZILIMLAR VE ÖZELLIKLERI

  Animasyon tasarimi ve kontrolü, FIBERLI LED BUILD ve FIBERLI LED STUDIO yazilimlari ile saglanir.
  - Kullanici ile dost, kolay anlasilir menüler. - Hazir array haritalari ve kolayca kendinizin olusturabilecegi haritalama arrayüzleri. - Programla tümlesik kolay kullanimli efektlerin dogrudan programlanmasi - Text ilave etme, kaydirma menüleri - Elle hazir gride sahne girme olanagi - Arraya, sona, basa sahne ve efekt ekleme seçenekleri - Video sinyalinden LED arraya kolay görüntü alma seçenekleri - VMV, FLV, Jpeg, M-Peg, png, psd örnekleme - Kulanilan kontrol cihazlarinin kolayca sisteme tanitilmasi - Hizli show hazirlamaya ve icra etmeye uygun yazilim. - Windows isletim sistemine uygun yazilim

 • a3.svg
 • a5.svg
 • c4.svg
 • c13.svg
 • c15.svg
 • c7.svg
 • c29.svg
 • c11.svg
 • b27.svg
 • b26.svg
 • b5.svg