Fiberli Aydınlatma Turquality Marka Desteği

Türkiye’nin lider aydınlatma ürünleri üreticilerinden Fiberli, 2022 yılında başladığı kurumsal değişim ve dönüşüm yolculuğunda önemli bir kilometre taşını daha geride bırakarak, uluslararası marka potansiyelindeki şirketlerin kabul edildiği Turquality marka programına dahil oldu.

Fiberli Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şentürk; “Dönüşüm, büyümekte olan her şirketin yönetmesi gereken bir olgu. 1991 yılında çıktığımız yolculuğumuza büyüyerek ve dönüşerek devam ediyoruz. Ülkemizde sadece sayılı şirketin kabul gördüğü Turquality destek programına dahil olmak da bu dönüşümün çıktılarından biri. Turquality marka desteğiyle yurt dışındaki pazarlarımızda Fiberli ismi daha güçlü telaffuz edilirken, ihracattaki başarılarımız ile de ülkemize daha çok katkı sunacağız” dedi.

Fiberli, dijital dönüşüm projeleri, teknoloji yatırımları ve Turquality gibi birçok kurumsal dönüşüm hamlesini gerçekleştirerek, 2025’e kadar gelirlerindeki ihracatın payını %70 seviyesine çıkarmayı hedefliyor. Yurt dışında çeşitli lokasyonlarda ofisleri bulunan şirket, yeni pazarlarda da ofis ve showroom planlamaları yapıyor.


Fiberli Aydınlatma Turquality Marka Desteği