Fiberli, Bisiklet Takımı Sponsorluğunu Yeniledi

Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımız, bu yıl da Fiberli sponsorluğunda pedallayacak.

Hasan Subaşı Tesislerinde düzenlenen imza törenine Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ve Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı sporcuları katıldı.

Temiz enerji mesajını uluslararası yarışmalara da ulaştıran Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı 4. yılında da sponsorluğunu üstlenen Fiberli markasına teşekkürlerini ileten Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır imza töreninde yaptığı konuşmada, bu branşa ve şehirlerinin takımlarına destek oldukları için teşekkür etti.

“BİSİKLET TAKIMIMIZA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

2015 yılında faaliyete geçen Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı’nın kuruluşundan bu yana Fiberli markalarıyla yoluna devam ettiğinin altını çizen Fiberli markası Genel Koordinatörü Erçin Çakmaklı ise şunları söyledi: “Enerjini Koru, sloganıyla yola çıktık. Çünkü enerjinin ne kadar kıymetli olduğunu, önümüzdeki günlerde ne kadar önem taşıyacağını biliyoruz. Her zaman spora ve bisiklet takımımıza destek olacağız.”

Fiberli Antalyaspor Bisiklet takımı sezonun ilk yarışına 9-11 Şubat 2018 tarihlerinde 3. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu ile başlıyor. Yurtiçi ve yurtdışı yarışlarda Enerjini Koru sloganı ile yarışacak olan takımımıza başarılar dileriz.


Fiberli, Bisiklet Takımı Sponsorluğunu Yeniledi
Fiberli, Bisiklet Takımı Sponsorluğunu Yeniledi
Fiberli, Bisiklet Takımı Sponsorluğunu Yeniledi