Dünyanın En Saygın Aydınlatma Topluluğunda Türkiye’den Üye

Fiberli Aydınlatma, dünyanın en saygın aydınlatma tasarımcıları topluluğu olarak bilinen International Association Of Lighting Designers (IALD) üyesi olarak yurt dışı iş birliklerine hız verdi. Bu sayede Fiberli, Türkiye’yi temsil eden iki üyeden biri olacak.

Türkiye’den dünyanın 70 farklı ülkesine aydınlatma tasarımı ve ürünleri ihracatı yapan Fiberli Aydınlatma, yurt dışındaki faaliyetlerine hız verdi. Dünyanın en saygın mimari topluluklarından biri olan IALD üyeliği ile Avrupa’da ilişkilerini güçlendirmeyi hedefleyen şirket; yeni nesil akıllı şehirler, cephe aydınlatması ve mimari led aydınlatma tasarımları ile öne çıkıyor. Yurt Dışı İş Geliştirme Müdürü Mert Gürbüz; “Biz dünya standartlarında bir üretici olarak taşıdığımız sorumluluğun farkındayız ve daha iyi bir dünyaya katkıda bulunmak en kritik misyonlarımızdan bir tanesi. Bu nedenle Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Birliği’ne Türkiye’den üye olan iki markadan biri olduk” dedi.

Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Birliği (IALD) dünyanın çeşitli ülkelerinden bir araya gelen tasarımcı ve mimarlar tarafından oluşuyor. 1969 yılında kurulan ve aydınlatma dünyasında uluslararası standartları getirmeyi amaçlayan kurum, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konusunda da öncü sivil toplum örgütlerinden bir tanesi.

Avrupa’da mimari cephe aydınlatma, özel tasarım aydınlatma çözümleri ile öne çıkan Fiberli, üretimiyle yarattığı katma değerin yanı sıra, teknolojik ve tasarım odaklı ürünleri ile de Türkiye’nin adından söz ettirmeye devam edecek.


Dünyanın En Saygın Aydınlatma Topluluğunda Türkiye’den Üye